Rzetelność, terminowość, kreatywność oraz profesjonalizm a także fachowe doradztwo to podstawowe cechy pozwalające wystawić mi jak najlepszą opinie oraz zarekomendować firmę Webmania jako solidnego i uczciwego partnera we współpracy.

Restaurant Bistro de Paris Michel Moran, 2 września 2013

Współpraca przy projektowaniu stron internetowych

Na początku prac związanych z projektowaniem strony internetowej, szczegółowo omawiamy oczekiwania Klienta. Badamy preferencje odnośnie wyglądu, designu i funkcjonalności strony, uwzględniając branżę oraz przeznaczenie witryny www. Podczas projektowania regularnie kontaktujemy się z Klientami, w trosce o to, aby strona spełniała ich najwyższe wymagania. Doradzamy również najnowocześniejsze rozwiązania w zakresie stylistyki wizualnej oraz technologii na jakiej powinna opierać się witryna. Po ukończeniu prac związanych z projektem graficznym – szatą graficzną, stylistyką, kolorystką oraz typografią, przechodzimy do kolejnych faz tworzenia strony internetowej. Dalsze etapy dotyczą realizacji kwestii związanych ze wstawianiem treści i grafik na stronę, instalacją panelu CMS (administracyjnego), optymalizacją witryny. Etapy współpracy różnią się w zależności od specyfiki projektu.  

Każdy projekt ma przydzielonego swojego opiekuna. Dzięki temu łatwo nadzorować prace oraz kontrolować postępy. Dokładamy wszelkich starań, aby współpraca z naszą firmą przebiegała sprawnie oraz w miłej atmosferze, a zlecenia były realizowane terminowo.

Etapy współpracy:

rozmowa z klientem na temat strony internetowe

Określenie oczekiwań Klienta względem strony internetowej, ustalenie jej grupy docelowej, tematyki oraz wyglądu.

podpisana umowa na stronę www

Wycena projektu i podpisanie umowy. Pobieramy zaliczkę w wysokości 30% za I etap prac, na którą wystawiamy fakturę.

realizacja strony www

Rozpoczęcie prac związanych z projektowaniem strony www. Przedstawienie projektu graficznego strony głównej.

weryfikacja strony przez klienta

Konsultacja koncepcji z Klientem, wprowadzenie ewentualnych poprawek. Następnie uzupełniamy zawartość strony internetowej.

akceptacja strony internetowej

Akceptacja gotowej strony przez Klienta. W tym momencie obie strony są zadowolone z uzyskanego efektu :)

rozliczenie z klientem

Wystawienie faktury i rozliczenie końcowe za wykonaną usługę, a następnie uruchomienie strony www na naszym lub wskazanym serwerze.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.