Polityka prywatności WEBMANIA Strony Internetowe

W nawiązaniu do ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw z 17 czerwca 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami), mając na celu wyjaśnienie użytkownikom strony internetowej webmania.pl stosowanej przez WEBMANIA Strony Internetowe polityki prywatności, stosuje się niniejszy dokument.

Postanowienia wstępne:

  1. Korzystanie ze strony internetowej www.webmania.pl oznacza akceptację niniejszej Polityki prywatności.
  2. Administratorem danych zbieranych na stronie internetowej www.webmania.pl i podstronach jest:
  3. WEBMANIA Strony Internetowe, ul. Tytoniowa 15B, 04-228 Warszawa

Cel i zakres zbierania danych:

  1. Firma Webmania automatycznie zbiera i przetwarza dane osób odwiedzających stronę internetową www.webmania.pl. Proces ten wykorzystuje zachowywanie plików cookies w pamięci urządzenia końcowego użytkownika.
  2. Wśród uzyskiwanych danych są: adresy IP, adresy strony odsyłającej, typ systemu operacyjnego i typ przeglądarki.
  3. Głównym celem zbierania i przetwarzania danych jest zbieranie statystyk odwiedzin strony i analiza zachowań użytkowników w trakcie aktywności na stronie internetowej.
  4. Domyślnie przeglądarki internetowe mają włączoną opcję korzystania z plików cookies, jednak w każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegółowe informacje dostępne są na stronach internetowych dostawców oprogramowania.
  5. Firma Webmania nie udostępnia uzyskanych danych osobom trzecim, wyjątkiem jest wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, który działa na podstawie i w granicach prawa powszechnie obowiązującego.

Postanowienia końcowe:

  1. Jeśli użytkownik nie wyraża zgody na zbieranie i przetwarzanie jego danych, powinien niezwłocznie opuścić stronę internetową webmania.pl.
  2. Jeśli użytkownik ma jakieś uwagi lub sugestie, proszony jest o kontakt z firmą Webmania.