webmania-faq

Najczęściej zadawane pytania

FAQ

 • Jaki jest koszt strony internetowej?

  Każdy projekt wyceniany jest indywidualnie ze względu na odmienne oczekiwania i wymagania Klientów. Napisz lub zadzwoń do nas, a otrzymasz bezpłatną wycenę strony internetowej. Ceny zaczynają się już od 499zł netto.
 • Jak długi jest termin realizacji?

  Termin realizacji jest uzależniony od wielkości i zaawansowania projektu, ustalamy go zawsze indywidualnie. Mała strona może być gotowa nawet do 7 dni, zaś standardowo jest to 14 dni lub więcej.
 • Co wchodzi w skład usługi hostingowej?

  Oprócz wykonania projektu strony www, proponujemy także utrzymanie strony na serwerze, czyli tzw. hosting. Usługa ta zawiera roczne utrzymanie strony na naszym serwerze, opiekę serwisową, skrzynki e-mail oraz drobne aktualizacje.
 • Czy mogę sam zarządzać swoją stroną?

  Tak, na życzenie klientów projektowana strona www może posiadać panel CMS. Umożliwia on w prosty sposób zarządzanie treścią i aktualizowanie istotnych informacji na stronie tak często, jak to jest potrzebne. Obecnie większość naszych stron posiada system CMS w standardzie.
 • Czy moja strona będzie wyświetlana na telefonie i innych urządzeniach mobilnych?

  Tak, oczywiście. Wykonujemy dla Państwa strony dostosowane do urządzeń mobilnych, czyli tzw. strony responsywne. Dopasowują się automatycznie do rozdzielczości urządzenia, co ułatwia oglądanie strony na smartfonie czy tablecie. Dodatkowo taka strona jest lepiej oceniana przez google.
 • Czy moja strona może być wykonana w kilku językach?

  Jak najbardziej, stronę możemy wykonać w kilku wersjach językowych. Jeśli nie dysponują Państwo gotowymi tekstami, dodatkowo oferujemy profesjonalne tłumaczenia językowe.
 • Gdzie możemy się spotkać i porozmawiać o współpracy?

  Jeśli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i wątpliwości. Zapewniamy dojazd do Klienta, więc możemy się spotkać w dogodnym dla Państwa miejscu.
 • Jak wygląda współpraca?

  Pierwszym etapem współpracy jest wspólne ustalenie wyglądu i funkcjonalności strony www. Następnie podpisujemy umowę i pobieramy zaliczkę ok. 30% wartości zlecenia. Kolejnym etapem jest stworzenie projektu graficznego strony głównej (prosimy wówczas o dostarczenie niezbędnych materiałów - teksty, logo firmowe, zdjęcia). Po akceptacji szablonu graficznego, wdrażamy CMS oraz wprowadzamy wszystkie treści. Po zatwierdzeniu gotowej strony, wystawiamy fakturę końcową i umieszczamy stronę na serwerze.
 • Czy otrzymam gwarancję na stronę www?

  Na wykonaną stronę internetową udzielamy 12-miesięcznej gwarancji, więc mają Państwo pewność, że wszystko będzie sprawnie funkcjonować. W razie pytań lub wątpliwości służymy fachową pomocą techniczną.
 • Czy przeprowadzają Państwo szkolenia CMS?

  Dla naszych Klientów przygotowujemy bezpłatnie instrukcję obsługi panelu CMS, dzięki której możliwe jest szybkie zapoznanie się z jego obsługą. Możemy także przeprowadzić szkolenie indywidualne w siedzibie Klienta.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.