Strony internetowe z CMS – czy to już konieczność?

CMS to oprogramowanie umożliwiające samodzielne modyfikowanie treści na stronie internetowej. Dlaczego warto wdrożyć takie rozwiązanie?

system cms na stronie www

Posiadanie firmowej strony internetowej to dzisiaj konieczność. Dzięki niej potencjalni klienci mogą dowiedzieć się nie tylko o istnieniu firmy, ale również o oferowanych produktach lub usługach. Estetyczna, regularnie aktualizowana witryna budzi zaufanie, umożliwia dotarcie do szerokiego grona odbiorców i ułatwia komunikację z użytkownikami. Czy można prowadzić stronę samodzielnie, nie mając wiedzy na temat programowania? W jaki sposób dokonywać aktualizacji i zarządzać treściami? Wystarczy system zarządzania treścią. Czym właściwie jest CMS i dlaczego warto go wdrożyć na swojej stronie?

Co to jest CMS?

System zarządzania treścią (CMS – skrótowiec utworzony od angielskiego terminu content management system) to oprogramowanie, które pozwala użytkownikom zarządzać stroną i modyfikować znajdujące się na niej treści bez posiadania specjalistycznej wiedzy technicznej. Oznacza to, że właściciel witryny nie musi znać języków kodowania, aby samodzielnie wykonywać takie czynności jak np. przesyłanie, edytowanie, usuwanie czy publikowanie różnego rodzaju materiałów. Bez problemu może zatem zaktualizować zakładkę „aktualności”, dodać nowy wpis, wprowadzić produkt lub dokonać zmian w jego opisie, a także przesyłać i zarządzać multimediami (wgrywając plik i dodając go do biblioteki mediów). Istnieją różne rodzaje systemów zarządzania treścią, ale wszystkie działają na podobnej zasadzie. Swobodne edytowanie treści umożliwia dość intuicyjny panel administracyjny, dzięki któremu wszystkie tworzone treści wyświetlają się odwiedzającym dokładnie tak, jak tego chcemy.

strony www cms wordpress

Dlaczego warto wdrożyć CMS?

Jest przynajmniej kilka powodów, dla których warto wdrożyć panel CMS, a strony z systemami zarządzania treścią to dziś właściwie konieczność. Dobrze funkcjonujący, opracowany przez profesjonalistów CMS to przede wszystkim duża wygoda dla właścicieli stron, którzy nie dysponują wiedzą z zakresu programowania. Dzięki przyjaznemu pulpitowi nawigacyjnemu mogą sami modyfikować zawartość strony w zależności od potrzeb, nie czekając na pomoc specjalisty i bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Rozwiązanie umożliwia również dostęp do witryny innym osobom i ułatwia współpracę przy różnych projektach – korzystając z indywidualnych kont, uprawnieni użytkownicy mogą dodawać lub edytować treści strony bezpośrednio ze swoich komputerów. Duży wybór modułów i wtyczek ułatwia korzystnie i poprawia funkcjonalność strony.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178