Gwarancja po wykonaniu strony internetowej – co obejmuje?

Potrzebujesz strony internetowej? Sprawdź, dlaczego zbudowanie witryny warto zlecić specjalistom i co obejmuje gwarancja po wykonaniu strony www.

gwarancja jakosci

Trudno dziś wyobrazić sobie prowadzenie biznesu bez posiadania własnej strony internetowej. Dlaczego to tak istotne? Kto nie ma strony, już na starcie traci wiele możliwości i wielu potencjalnych klientów. Przede wszystkim użytkownicy zdążyli się już przyzwyczaić, że jeśli czegoś potrzebują, szukają tego w sieci. Strona www umożliwia prowadzenie skutecznych działań marketingowych, a trzeba pamiętać, że sieć ma znacznie większy zasięg niż jakakolwiek inna forma reklamy. Poza tym witryna wpływa pozytywnie na wiarygodność firmy, pozwala klientom lepiej zapoznać się z ofertą, zachęca do działania, ułatwia komunikację i dostępna jest dla użytkowników o każdej porze i w każdy dzień tygodnia.

Dlaczego warto zlecić stworzenie strony profesjonalistom?

Aby witryna dobrze spełniała swoje funkcje, musi być odpowiednio wykonana. I chociaż w sieci bez problemu znaleźć można różnego rodzaju kreatory do tworzenia stron, to jednak – jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie – zadanie warto powierzyć specjalistom. Strona internetowa powinna być nie tylko atrakcyjna wizualnie, ale także intuicyjna i przyjazna użytkownikom. Nieprofesjonalny wygląd, wszelkie niedociągnięcia czy wyskakujące błędy rzutują negatywnie na wizerunek firmy i zniechęcają do nawiązania kontaktu. Osoby zajmujące się na co dzień budowaniem stron wiedzą, jak tworzyć spójne projekty, które pomagają zwiększać sprzedaż i świetnie reprezentują firmę. Zamawiając stronę u specjalistów, masz pewność, że wszystko będzie działało jak należy, a witryna będzie spełniała Twoje oczekiwania. Dodatkowo każda profesjonalna firma daje gwarancję na wykonaną stronę, dlatego nie musisz się martwić, jeśli okaże się, że coś jest nie tak.

gwarancja na strone www

Co obejmuje gwarancja?

Dobrze działająca strona internetowa jest wizytówką każdej firmy. Niezależnie, czy dopiero zaczynasz, czy prowadzisz dobrze funkcjonujący biznes, czy działasz lokalnie, czy globalnie – zdecydowanie powinieneś własną witrynę. Przed podpisaniem umowy na wykonanie strony internetowej, warto sprawdzić, czy firma, z którą chcesz podjąć współpracę, udziela gwarancji na swoje usługi. W przypadku profesjonalistów jest to właściwie standard. Aby uniknąć nieporozumień i przykrych niespodzianek, dobrze również upewnić się, na jaki czas udzielana jest gwarancja, jakie są warunki gwarancji (np. w jakim czasie od zgłoszenia powinna być usunięta usterka) i co dokładnie obejmuje serwis.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178