Zalety posiadania portfolio na swojej stronie www

Pracujesz w branży kreatywnej? Myślisz nad stworzeniem portfolio? Sprawdź, jakie są zalety posiadania portfolio na własnej stronie www.

portfolio na stronie www

Portfolio, czyli zbiór prac danego twórcy, może przybierać różne formy. Jednak bez względu na formę, zawsze przygotowywane jest w jednym celu – aby w przystępnej formie móc zaprezentować swój dotychczasowy dorobek i umiejętności. Niekiedy posiadanie portfolio niezbędne jest przy procesie rekrutacyjnym. Tworzą go również freelancerzy. Patrząc na przykładowe prace, potencjalni klienci mogą ocenić, czy warto nawiązać współpracę z danym twórcą. Z portfolio można spotkać się w różnych branżach. W ten sposób swoje dokonania przedstawiają m.in. malarze, graficy, ilustratorzy, architekci, copywriterzy, fotografowie, a także modele czy osoby zajmujące się makijażem.

W jakiej fodormie można przygotować portfolio?

W tradycyjnej formie portfolio jest po prostu teczką lub segregatorem, w którym zawarte są najlepsze, najbardziej reprezentacyjne prace twórcy. Jednak w dzisiejszych czasach najczęściej tworzone jest jako dokument w formacie PDF lub plik z prezentacją. Można również założyć oddzielną stronę internetową lub zamieścić prace na istniejącej witrynie, tworząc zakładkę „Portfolio”. To znacznie wygodniejsze niż tradycyjne formy. Portfolio w formie cyfrowej lub link do strony szybko i bez problemu można wysłać do pracodawcy lub potencjalnego klienta. Z kolei osoby zainteresowane mogą bez przeszkód zapoznać się z pracami. Dobrze zbudowane portfolio jest naszą wizytówką i może wyróżnić nas na tle konkurencji. Warto więc poświęcić mu trochę czasu i uwagi.

galeria realizacji strona internetowa

Portfolio na swojej stronie internetowej – dlaczego warto?

Estetyczne, profesjonalnie wyglądające portfolio może być kluczem do sukcesu. Chociaż mówi się, że nie sądzi się książki po okładce, to właśnie wrażenia estetyczne mogą zadecydować o tym, czy pracodawca bądź potencjalny klient będzie chciał zaznajomić się z zawartymi w portfolio pracami. Na jaką formę najlepiej się zdecydować? Wydaje się, że najkorzystniejszą jest umieszczenie przykładowych prac na własnej stronie internetowej. Dobrze zrobiona strona internetowa budzi zaufanie i tworzy poczucie, że ma się do czynienia z profesjonalistą. Dodatkowo w oddzielnych zakładkach można umieścić podstawowe informacje o sobie (lub swojej firmie) i dane kontaktowe, które ułatwią komunikację. Portfolio na własnej stronie internetowej to również rozwiązanie bardzo praktyczne – link łatwo przesłać, a odbiorca może zapoznać się z pracami bez konieczności ściągania oddzielnego pliku.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

16 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

900 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 900 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178