Blog na stronie www – dlaczego warto go mieć?

Opowiadamy o tym, dlaczego warto mieć bloga na stronie www i jakie daje to korzyści. Zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem!

Zapewne często przeglądając strony internetowe przeróżnych firm napotykacie się na blogi firmowe. Blogują przedsiębiorstwa z różnych branż, praktycznie niezależnie od tego co oferują. Blogujemy również my. Dlaczego tak się dzieje? Co sprawia, że firmy chcą zakładać blogi na swoich stronach internetowych? Oto kilka argumentów przemawiających za blogami firmowymi.

Po pierwsze, poprzez bloga firmowego możemy zaprezentować nasz zespół, jego wiedzę i umiejętności. Tworząc bloga pokazujemy firmę i jej pracowników jako ekspertów w swojej branży, z dużym doświadczeniem i doskonałą znajomością tematu. Fachowe, ciekawe teksty pozwalają zbudować pozytywne wrażenie na użytkownikach odwiedzających naszą stronę. Konkretna, przydatna wiedza, którą przekazujemy w blogowych tekstach, może pomóc nam przyciągnąć uwagę potencjalnego Klienta, a następnie skłonić go do kontaktu z naszą firmą. Jeśli osoba odwiedzająca zobaczy, że ma do czynienia z ekspertami, którzy potrafią w przystępny sposób dzielić się swoją wiedzą, to chętniej podejmie próbę kontaktu czy też zakupu. Dobrze prowadzony blog tworzy zaufanie do firmy, pokazuje, że po drugiej stronie czekają osoby profesjonalne, znające się na swojej pracy.

blog na stronie www

Kolejnym atutem bloga jest wsparcie pozycjonowania i zwiększenie ruchu na stronie www. Dzięki regularnemu nasycaniu strony internetowej nową, unikalną i wartościową treścią, stajemy się bardziej widoczni, na większą liczbę fraz. Każdy z artykułów zdobywa pozycje na kilka nowych fraz z tak zwanego „długiego ogona”, co może przełożyć się na zwiększenie ruchu na naszej stronie www. Co więcej, interesujący tekst może się naturalnie ponieść po sieci, dzięki czemu zyskamy kilka, a może nawet kilkadziesiąt naturalnych linków kierujących do naszej witryny. Wszystkie te elementy sprawiają, że liczba użytkowników na naszej stronie się zwiększy, dzięki czemu powinna poprawić się również skuteczność strony.

Podsumowując, dobrze prowadzony blog to szansa na poprawę wizerunku firmy oraz na zwiększenie wartościowego ruchu na stronie internetowej. Jeżeli będziemy regularnie i ciekawie blogować, to może nam to przynieść wyłącznie pozytywy. 

 

 

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178