Czy można stworzyć uniwersalny pomysł na stronę internetową?

Strona internetowa to ważny element komunikacji z klientem, a także sposób na pozyskiwanie nowych kontrahentów. Nie powinna być oparta na gotowym szablonie, również zaniżona cena powinna być przestrogą przez ewentualnymi kłopotami i kiepskim efektem końcowym. Przeczytajcie nasz poradnik zanim podejmiecie ostateczną decyzję.

To samo pytanie można zadać również inaczej – „czy do tworzenia stron www można podchodzić rutynowo?”. Naszym zdaniem nie ma takiej możliwości. Każda branża ma swoją odmienną specyfikę, dlatego przy tworzeniu strony internetowej należy wziąć pod uwagę profil użytkownika, który będzie na naszej witrynie spędzał najwięcej czasu. Zgodzicie się chyba, że inaczej wyglądać będzie strona internetowa kierowana do matek, od tej, która ma dotrzeć do majsterkowiczów. Dlatego profesjonalnie działająca firma nie może opierać się na jednym, uniwersalnym szablonie.

pomysl na strone www

Dlaczego nie warto wybierać najtańszego rozwiązania?

Przez wiele lat kryterium ceny było bolączką przy tysiącach przetargów publicznych. W zdecydowanej większości przypadków nie wybieramy rozwiązania najtańszego, tylko optymalne. Mało kto bez wahania zdecyduje się na zakup polędwicy sopockiej za 10 złotych za kilogram. Cena będzie nam się wydawała podejrzanie niska, więc przestraszymy się, że wędlina może być nieświeża. Podobnie jest ze stroną internetową – te najtańsze są najczęściej robione rutynowo, na uniwersalnych szablonach, w których zmieniane są wyłącznie pojedyncze elementy. Taka strona pewnie będzie działała, ale w odbiorze może okazać się trochę ciężkostrawna (jak ta polędwica). A poza tym użytkownik wchodząc na taką witrynę opartą na uniwersalnym szablonie może mieć wrażenie déjà vu. No bo gdzieś to już było.

Wycena indywidualna czy wycena z góry?

Skoro nie da się stworzyć uniwersalnej zasady, wedle której tworzone będą kolejne strony internetowe, to czy można dokonywać wyceny bez zapoznania się z wymaganiami Klienta? Jest to bardzo trudne, a nawet niemożliwe. Oczywiście, można stworzyć cenę uśrednioną, która czasem będzie wyższa, a czasem niższa od realnej, ale na dłuższą metę to nie jest dobre rozwiązanie. Firmy z podejściem partnerskim, chcące tworzyć strony przemyślane, skierowane do określonego użytkownika, każde zlecenie wyceniają indywidualnie. Jest to forma najuczciwsza, zapewniająca Klientowi możliwość sprecyzowania swoich wymagań i otrzymania produktu końcowego na najwyższym poziomie. Dlatego zawsze wybierając wykonawcę Waszej strony www, nie szukajcie wyłącznie najtańszego rozwiązania, ale przede wszystkim zwracajcie uwagę na podejście konkretnej firmy do tworzenia Waszej witryny. W innym wypadku możecie usłyszeć, że tego nie da się zrobić, a za coś innego należy dopłacić.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178