Budowa i optymalizacja stron www

Opisujemy jak powinno budować się skuteczne strony internetowe, wskazujemy najważniejsze czynniki mające wpływ na kontakt potencjalnego klienta i zwiększenie sprzedaży. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem.

 

Dobrze zaprojektowana strona www - ­ kluczowe są detale

Czy ładnie wyglądająca strona internetowa zawsze będzie sprzedawać?

Oglądając różne strony internetowe skupiamy się głównie na ich wyglądzie czy ciekawych rozwiązaniach technicznych. Jednak kluczową rzeczą w witrynie jest generowana przez nią konwersja, a nie dobry efekt wizualny. Oczywiście jedno nie wyklucza drugiego, ciekawy layout jest wręcz pożądany, by strona była skuteczna.

Z drugiej strony jeszcze ważniejsza jest funkcjonalność, pozwalająca użytkownikom bardzo szybko zrozumieć układ strony i poruszać się po niej bez najmniejszych problemów. Im trudniej odwiedzającym odnaleźć się na Waszej witrynie, tym więcej z nich będzie “uciekać” ze strony. Przy niewielkiej liczbie odsłon możecie nie zauważyć większej różnicy, ale w przypadku uzyskania dużego ruchu na stronie, może okazać się, że nawet niewielka optymalizacja pozwoli zwiększyć konwersję o kilka procent.

tanie strony internetowe

Przemyślane zmiany na stronie mogą zwiększyć Wasz zysk

Kiedy Google wprowadzało reklamy w Gmailu, postanowiło zbadać jaki kolor linków najlepiej działa na użytkowników i kiedy najchętniej klikają oni w reklamę. W tym celu amerykański gigant pokazywał różnym grupom odbiorców reklamy w różnych odcieniach koloru niebieskiego. Po przeprowadzeniu kilkudziesięciu eksperymentów, wybrany został najlepszy odcień. Efekt? Google uważa, że wybrany kolor pozwolił na zwiększenie przychodu o 200 milionów dolarów rocznie! Jak to możliwe? Google jest gigantem, więc w tym przypadku zadziałał efekt skali, ale przy Waszym przedsiębiorstwie może okazać się, że drobne zmiany dadzą 20 lub 50 tysięcy dodatkowego przychodu w skali roku. Chyba warto “schylić się” po taką kwotę? Wydaje nam się, że tak. Jak osiągnąć dodatkowy zysk? Profesjonalne firmy, jak webmania.pl, mogą przeanalizować ruch na witrynie i znaleźć luki, przez które tracicie użytkowników, co prowadzi do spadku sprzedaży lub liczby zapytań ofertowych.

Zadbajcie o detale i sprzedawajcie

W przypadku strony internetowej ważny jest każdy, nawet najmniejszy szczegół. Dlatego tworzenie stron www jest procesem, który trwa, a korekty często przeciągają całość prac. Jednak niekiedy jest to konieczne, żeby efekt końcowy był w stu procentach zadowalający.

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178