Czy obsługa strony internetowej lub bloga jest trudna?

Zastanawiasz się, czy prowadzenie firmowej strony www lub bloga jest trudne? Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom bez trudu poradzisz sobie z ich obsługą.

obsluga bloga

Dobrze funkcjonująca strona internetowa jest ważnym elementem strategii marketingowej marki. Ma kolosalne znaczenie nie tylko w przypadku firm oferujących produkty i usługi online. Jest wizytówką, dzięki której klienci mogą zapoznać się z profilem działalności, a jednocześnie pozwala docierać do nowych odbiorców. Trzeba pamiętać, że dla zdecydowanej większości konsumentów to Internet jest głównym źródłem informacji o produktach i usługach. Nieocenionym narzędziem w dzisiejszych czasach jest również blog. Nic dziwnego, że na prowadzenie bloga decyduje się coraz więcej firm. Regularnie publikowane artykuły nie tylko mogą zwiększyć sprzedaż w sklepie internetowym, ale pozawalają budować pozycję eksperta i zdobywać zaufanie odbiorców. No dobrze, jak wygląda to od strony technicznej? Jakimi umiejętnościami trzeba dysponować, by poradzić sobie z obsługą strony www lub bloga?

Strony oparte o CMS

edycja strony www

Osoby, które nie mają wiedzy ani doświadczenia z zakresu programowania dość często boją się, że nie poradzą sobie z obsługą firmowej strony albo bloga. Warto wiedzieć, że istnieją rozwiązania ułatwiające zarządzanie treściami. Dzięki nim z niezbędnymi modyfikacjami, takimi jak np. dodanie nowego produktu do sklepu, dodanie opisu produktu, wprowadzenie informacji dotyczących promocji czy kosztów wysyłki lub opublikowanie posta, można poradzić sobie bez znajomości zagadnień technicznych i kodowania. Takie  możliwości oferują strony oparte o CMS (ang. content management system). Panel CMS składa się z modułów, których liczba uzależniona jest od tego, jak zbudowana jest strona. Klikając w konkretny moduł, pojawia się intuicyjny edytor treści, dzięki któremu w łatwy sposób można wprowadzić tekst lub dodać pliki multimedialne. Treść na stronie będzie wyglądać dokładnie tak, jak widoczne jest to w edytorze.

Dlaczego CMS to dobre rozwiązanie?

obsluga strony www

Systemy zarządzania treścią dają dużą niezależność i swobodę działania. Łatwy w obsłudze panel pozwala szybko wprowadzić potrzebne zmiany, np. w odpowiedzi na działania konkurencji,  lub wyeliminować pomyłki, dotyczące np. specyfikacji produktu lub kosztów dostaw. Obsługa strony nie generuje więc dodatkowych kosztów, z jakimi wiąże się pomoc specjalistów. Do panelu administracyjnego mogą mieć dostęp wszystkie osoby, które odpowiadają za treści na stronie, co znacznie ułatwia pracę przy różnych projektach. Systemy CMS są coraz bardziej popularne, a dzięki nim prowadzenie firmowej strony lub bloga jest banalnie proste.

 

profesjonalne strony internetowe w Warszawie

18 lat doświadczenia

 
Projektowaniem stron internetowych zajmujemy się od 2004 roku. Praca jest naszą pasją, dlatego nieustannie się rozwijamy, aby spełniać oczekiwania Klientów. Zaufaj naszemu doświadczeniu i powiedz co możemy dla Ciebie zrobić.
Strony www dla firm

1200 stron www

 
Wykonaliśmy ponad 1200 projektów dla kilkuset Klientów z Warszawy, a także z innych miast Polski i Europy. Są to tanie strony internetowe oraz profesjonalne strony www i sklepy internetowe. Zobacz wybrane realizacje i skorzystaj z naszej oferty.
skuteczna strona internetowa

12 miesięcy gwarancji

 
Na każdą wykonaną przez nas stronę internetową udzielamy 12 miesięcznej gwarancji, aby każdy Klient miał pewność, że otrzymuje produkt wysokiej jakości, a w razie ewentualnych problemów może liczyć na fachową pomoc naszych specjalistów.

Zainteresowała Cię nasza oferta?

Wizerunek w internecie

Szukasz profesjonalistów, którzy wykonają lub zmodernizują stronę dla Twojej firmy i odświeżą jej wizerunek w internecie?

Strony internetowe Warszawa

Spodobały Ci się nasze realizacje, a otrzymane referencje od zadowolonych Klientów utwierdziły, że współpraca z nami to dobry wybór?

Tanie strony internetowe

Chcesz mieć profesjonalną stronę www, opiekę specjalistów i to wszystko w atrakcyjnej cenie?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK, to zadzwoń teraz:

T: 509 578 178