praca

WEBMANIA - Oferty pracy

Dołącz do naszego zespołu. Aktualnie poszukujemy osób na stanowisko:

Wymagania:

  • B. dobra znajomość HTML5 i CSS3
  • Dobra znajomość JavaScript (w tym jQuery)
  • Znajomości standardów i problematyki kompatybilności kodu z różnymi przeglądarkami
  • Dobra znajomość zagadnień związanych z Responsive Web Design
  • Znajomość obsługi Photoshop (na poziomie pozwalającym na kodowanie)
  • Znajomość systemu WordPress, Joomla lub inne
  • Znajomość systemu sklepowego PrestaShop
  • Kreatywność i umiejętność twórczego rozwiązywania problemów
  • Samodzielność i nastawienie na realizację zadania
  • Przyjazne nastawienie do pracy w zespole
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (portfolio)

Zakres obowiązków:

  • Integracja szablonów graficznych z systemami CMS: WordPress, Joomla, PrestaShop i inne
  • Tworzenie szablonów HTML/CSS/J-avaScript (jQuery) na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD
  • Przygotowywanie szablonów mailingowych na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD
  • Przygotowywanie landing page na podstawie dostarczonych szablonów graficznych w PSD
  • Bieżąca współpraca z grafikiem i programistą
  • Raportowanie z postępów pracy

Oferujemy:

  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Pracę stacjonarną lub zdalną
  • Możliwość rozwoju

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Wymagania:

  • B. dobra znajomość programów z pakietu Adobe (Photoshop. Illustrator itp.)
  • Kreatywność przy tworzeniu nowoczesnych projektów graficznych
  • Znajomość systemu WordPress, Joomla, Prestashop będzie dodatkowym atutem
  • Obróbka filmów, animacji będzie dodatkowym atutem

  • Tworzenie szablonów graficznych do stron www, szablonów mailingowych, szablonów allegro, landing page
  • Tworzenie projektów graficznych dla firm - logo, identyfikacja wizualna
  • Tworzenie banerów reklamowych na potrzeby internetu
  • Tworzene projektów graficznych do druku
  • Bieżąca współpraca z programistą

Oferujemy:

Wymagania:

  • wykształcenie informatyczne
  • znajomość języka programowania PHP5 (minimum 2-letnie doświadczenie)
  • dobra znajomość relacyjnych baz danych (MySQL), HTML, CSS, Javascript, jQuery
  • dobra znajomość przynajmniej jednego frameworka, np. Zend/Laravel/Symfony/Codeigniter
  • przyjazne nastawienie do pracy
  • umiejętność pracy w zespole

  • projektowanie i wdrażanie nowych systemów dedykowanych
  • tworzenie oprogramowania na potrzeby nowych oraz istniejących aplikacji
  • obsługa bieżących systemów i aplikacji
  • raportowanie z postępów pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników i realizowanych projektów
  • Praca w przeważającej części zdalna (preferowana własna działalność gospodarcza)